Darmowa hotspot gra online i przez telefon

O grach typu jednoręki bandyta słyszał chyba każdy z nas. Jeśli graliśmy kiedykolwiek na automacie barowym, to był to właśnie typu hotspot. Są to proste i niewymagające szczególnych umiejętności taktycznych gry hazardowe online, gdzie do wygranej potrzebne jest przede wszystkim szczęście. Mimo tego, hotspot gra od zawsze cieszy się dużą popularnością i nic w tym dziwnego – rozgrywka jest bowiem prosta, szybka a przy tym emocjonująca, szczególnie jeśli gramy na prawdziwe pieniądze. Możliwa jest jednak także gra zupełnie za darmo, umożliwiająca nam wypróbowanie danego produktu i przećwiczenie naszych umiejętności zanim zdecydujemy się na grę o prawdziwe pieniądze. To właśnie o darmowych hotspotach jest ten artykuł – wyjaśnimy, skąd bierze się ich popularność, a także dlaczego warto na nich grać, nawet w wersji darmowej. Zaczynajmy.

Zdobycie popularności w internecie

Klasyczne, stacjonarne gry hotspot święciły triumfy w stacjonarnych kasynach już kilka dekad temu. Stopniowo zaczęły one rozwijać się, a także stawały się coraz bardziej popularne w innych miejscach, w tym – zwykłych barach. Wielu dzisiejszym 50- i 60- latkom dźwięki wydawane przez automaty hotspot gra do dziś kojarzą się z młodością i czasem beztroski. W latach 90 XX wieku dokonał się jednak przełom, ponieważ po raz pierwszy gra tego typu pojawiła się w internecie.

Była to oczywista rewolucja. Nareszcie hazardziści mogli grać w automaty hotspot gra nie ruszając się z własnego domu. Oczywiście, pierwszych kilka lat było ciężkich dla hazardu internetowego, głównie z powodu ograniczeń technologicznych, lecz mimo to hazard tego typu, (a wraz  z nim sloty online) rósł w siłę. Dziś gracze mogą wybierać spośród masy ofert w każdym z kilkudziesięciu legalnych w naszym kraju kasyn on-line, a wraz z rozwojem hazardu mobilnego dojdzie prawdopodobnie do kolejnego przełomu i liczba zarówno gier, jak i graczy gwałtownie się zwiększy w ciągu najbliższych kilkunastu lat.

Hotspot gra – jakie firmy produkują sloty typu hotspot?

Obecnie na rynku producentów gier hazardowych dominują trzy firmy. Są to Netent, Novomatic oraz Microgaming. Dla historii automatów typu hotspot przez internet zdecydowanie najważniejszy jest ten drugi producent. Firma Novomatic ma bowiem najdłuższy staż w produkowaniu automatów hazardowych, a także była prekursorem przenoszenia klasycznych hotspotów do internetu. To prawdopodobnie dzięki tej firmie darmowa hotspot gra jest dziś produktem tak łatwo dostępnym. Novomatic odpowiada także za prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalne sloty online, takie jak np. Sizzling Hot

Nie należy jednak umniejszać osiągnięciom dwóch pozostałych firm – zarówno Microgaming jak i NetEnt produkują bardzo wysokiej jakości gry hazardowe. Firmę Microgaming należy pochwalić za konsekwentne podejście do tematu hazardowych gier internetowych już od lat 90 XX wieku, natomiast NetEnt za oryginalne i atrakcyjne wizualnie produkty, które wypuszcza na rynek.

Jak grać w gry typu hotspot online?

Aby zagrać w taką produkcję niezbędna  będzie rejestracja w którymś z wielu kasyn internetowych. Hotspot gra jest niezwykle popularnym produktem w każdym z nich, dlatego znalezienie odpowiedniego dla siebie kasyna nie powinno być dużym problemem. Dokonujemy rejestracji zgodnie z instrukcjami podanymi na ekranie (będzie m.in. wymagana weryfikacja numeru telefonu, a także dowodu osobistego), a po jej zakończeniu zostajemy przekierowani do strony głównej kasyna. Dalsze kroki są bardzo proste – po prostu klikamy w logo interesującej nas gry i decydujemy się, czy chcemy grać na prawdziwe pieniądze cz w trybie demo.

W obecnych czasach niemal każda hotspot gra posiada tryb demonstracyjny, a za rozgrywkę w takim trybie nie musimy nic płacić. Jest to zatem świetny sposób na zapoznanie się z danym automatem i naukę jego zasad, ale pamiętać musimy, że obowiązują nas pewne ograniczenia. Przede wszystkim, ponieważ nie gramy na prawdziwe pieniądze, nie możemy wypłacić ewentualnej wygranej. Jedynym sposobem na grę za darmo, a jednocześnie z realną możliwością zarobienia pieniędzy jest skorzystanie z bonusu bez depozytu, takiego jak darmowe spiny – te jednak zazwyczaj udzielane są na tylko jedną grę hazardową w każdym kasynie.

Alternatywą jest skorzystanie z serwisów specjalizujących się  w darmowych grach hotspot online – np. GameTwist. Nie wygramy co prawda gotówki, ale zdobytą wirtualną walutę możemy przeznaczyć m.in. na inne gry, co dodaje darmowej rozgrywce odrobiny hazardowego dreszczyku.